S Peklíkem na výlet

mobilni pruvodce

Interaktivní mapa

Výstavy, přednášky, besedy a jiné akce

15. 10. 2014 Výstava "Náš opravdový svět v barvách"

Ve výstavě si můžete zakoupit nejen obrazy, ale i keramické výrobky z chelčického domova sv. Linharta a podpořit tak toto zařízení.

Zajímavá výtvarná díla lidí s tělesným a mentální postižením z Chelčického domova
sv. Linharta, o.p.s. společně s díly výtvarníků netolického Domova pro seniory Pohoda můžete shlédnout do 31. 10. 2014.

pondělí a středa 9 – 12 a 13 – 17 hodin

úterý, čtvrtek, pátek 9 – 12 a 13 – 16 hodin

svátek 28. 10. 2014 9 – 12 a 13 – 16 hodin

zde  možnost nahlédnout do výstavy

Podstata benefiční výstavy spočívá v tom, že obrazy a výrobky, které vytvořili naši uživatelé a přátelé, jsou na prodej. Pokud bychom se na cenu terapeutických obrazů zeptali expertů, pak se budeme pohybovat v řádech tisíců korun. Nechali jsme na návštěvnících výstavy i případných dalších zájemcích (obrazy také naleznete na našich internetových stránkách www.linhart-chelcice.cz ), jak ocení práci a snahu tvůrců. Nejde o cenu barev či papíru, ale o ocenění vztahu, o podporu někoho, kdo ji potřebuje, ale nečeká na ni s nataženou rukou, ale nabízí výměnou kousek sám sebe. Chelčický domov je financován přibližně ze 60 % ze státních dotací, a téměř polovinu rozpočtu musíme sehnat od dárců či prodejem vlastních výrobků, nebo jako nyní touto beneficí u Vás v Netolicích.

Všem patří velké díky.
Mgr. Klára Kavanová Mušková, ředitelka domova sv. Linharta, o.p.s.